Özel Yazılım Plugin/Script/Mod Yardımı Destek Hizmetleri

Özel Yazılım (Plugin/Script/Mod) Yardım Hizmetleri Detaylı Açıklaması:

 • Müşteri Özel Yazılım Desteğini Satın Alır. Satın Aldıktan Sonraki Adımlar:
  • Bizlere serverında özel olarak yapılacak bir listeyi detaylı açıklamaları ile iletir. (listenizde yapılmayacak işlemler olma olasılığından dolayı ilk önce canlı desteğe yaptırmak istediğiniz listeyi iletirseniz satın aldıktan sonra ben bunu istiyordum ama bu istediğim hizmet kapmasında yokmuş yani bunlar yapılmıyormuş ve ben bunu bilmiyordum durumu yaşanmaz.)
  • Oyunlara göre yapılacak hizmetlerde limit vardır. Detayları aşağıdan okuyunuz.
  • Liste geldikten sonra yazılım ekibi istenilen özeliklerin Yapımı için bir süre verir. Bu süre istenilen özelliklere göre değişenlin gösterir. Bazı ayarlamalar 5 dakika sürerken bazı ayarlamalar 1 ay bile sürebilir.
  • Liste geldikten sonra müşteri listeyi sadece 3 kere revize (değiştirme) hakkına sahiptir. Bu listedeki 1 madde değişimi 1 revize hakkıdır veya tüm liste değişimi 2 revize hakkına denk gelir.
  • Listedeki işlemler bittikten sonra Özel yazılım destek hizmeti bitmiş demektir. Tekrardan bir ayar ve düzenleme için tekrar özel yazılım hizmeti satın alınmalıdır.
  • Yazılım Destek yazılım hizmetinin asla iadesi yoktur.
  • Yazılım Destek hizmetinde teslimden sonra doğacak sorunlardan firmamız sorunlu değildir. Müşteri teslim aldığı hizmeti tam anlamıyla kontrol etmekle sorumludur.
  • Yazılım Destek hizmeti satın alındıktan sonra müşteri ile hizmet için atanan teknik ekip elemanı randevulaşarak görüşme sağlarlar. Randevu süreleri yoğunluğa göre değişmektedir. Her zaman ilerki ortak bir saatte anlaşılarak buluşulur ve işlemler yapılır. 
  • Yazılım Destek hizmeti işlemleri müşteri ile bire bir yapılmamaktadır.

Özel Yazılım (Plugin/Script/Mod) Yardım Hizmetleri'nin Oyunlara Göre Detaylı Açıklaması:

Bazı oyunlarda 1 Plugin/Script/Mod  ayarı gereğinden fazla zaman almaktadır. Örnek olarak oyun içerisinde düşen itemlerin tek tek ayarlanması çok uzun süre aldığı için  1 adet alınan Özel Yazılım Destek hizmetinde geçerli değildir. 

Eğer çok uzun işlemler gerektiren Plugin/Script/Mod  ayarlarınız için ekstradan Özel Yazılım Destek hizmeti almanız gerekmektedir. Bunun için canlı destekten yardım alabilir ve özel hizmet oluşturulabilir.

Özel Yazılım Plugin/Script/Mod Yardımı Destek hizmetinde olamayan ayarlar:

Rust Server İçin:

 • ViP Ayarlamaları
 • Kit Özel Olarak Ayarlaması
 • Loot Ayarlaması
 • Dosyaların Türkçeleştirilmesi
 • Pluginlerde mümkün olmayan özellikler eklenmesi.
 • Özel 0'dan plugin yazılması.
 • Piyasada olmayan Pluginlerin Yapılması

Yukarıda ki ayarlar Özel Yazılım Plugin/Script/Mod Yardımı Destek hizmetinde yapılmamaktadır.NOTLAR: Randevu sistemi: müşteri tarafından Destek Ekibi Görevlisinin ve kendisinin uygun olduğu bir gün ve tarihi belirleyerek işlemleri o zamanda yapılması için randevu alır.
Hizmet için belirli bir saat dilimi bulunmamaktadır. Destek hizmeti 7/24 her an verilebilir. Yoğunluğa göre saat dilimleri değişmektedir.

UYARI: 
- Normal Ve Profesyonel Paket Satın Alan Müşteriler Hizmetlerinin Ayarları ServerKurma Ekibi Tarafından Hazırlandığından Dolayı Bu Hizmetleri ServerKurma Ekibi Dışında 3.Şahıslar Tarafından Müdahale Edilerek Değiştirilmesi Yasaktır.  
- Eğer Alınan Hizmet Doğrultusunda ServerKurma Ekibi Tarafından Yapılan Ayarlar Değiştirilir veya Bozulursa Bundan ServerKurma Ekibi Sorumlu değildir. 
- 3. Şahıslara Verilen Bilgiler Neticesinde Müşterilerin Serverlarında Daha önceden ServerKurma Ekibi Tarafından Yapılmış Ayarlamalar Bozulursa ServerKurma Ekibi Bu hizmeti Devam ettirmeme hakkına sahiptir. 
- Destek hizmetlerinde iade yoktur 
- Loot Ayarları Kit ayarları ve ViP Paket Ayarları bu hizmete dahil değildir.
- Türkçeleştirme Hizmetimiz yoktur.
- Sıfırdan Server Ayarları 7 İla 14 Gün sürebilir. 
- Asla Anında Destek ekibinden dönüş beklenmemelidir.
- Destek Ekibi Dönüşleri 5DK ile 48 Saat Arası sürmektedir.
Yukarıda belirtilen hizmetleri alanlar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar. ServerKurma.COM yukarıdaki koşulları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır

Ayrıca okuyun

DDoS Koruması

Merhabalar;Sizlere sunduğumuz DDoS Koruması ve Destek Hizmetleri hakkında detaylı açıklamaları ve...

Sunulan Hizmetlerin ve Ürünlerin Detayları

Satın Almadan Önce Lütfen Aşağıdaki Linkte Bulunan Yazımızı Okuyunuz....

Rust Plugin Listesi

Toplama Artırıcı Plugin İtem Üst Üste Koyma Limiti Artırıcı Plugin Ölüm Mesajları Plugini...